Gmina Przeworno

Związek Międzygminny Ślęza-Oława - opłaty

Ocena 0/5

Szanowni Państwo,

poniżej przekazujemy komunikat Związku Międzygminnego Ślęza-Oława w przedmiocie uiszczania opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Prosimy o stosowanie się do zaleceń.

 

Informujemy, że opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy uiszczać na nowo nadane numery kont. Jeżeli jeszcze nie otrzymaliście Państwo takiego numeru, opłaty można wnosić na dotychczasowy numer, który pozostaje aktywny – wpłaty zostaną automatycznie przeksięgowane. Przypominamy, że brak wywiązywania się z obowiązku terminowego uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi powoduje wszczęcie postępowania egzekucyjnego wobec dłużnika. Ponadto, zgodnie z ustawą Ordynacja podatkowa, naliczają się odsetki za zwłokę w płatnościach.

Jednocześnie przypominamy, że Związek nie wysyła potwierdzeń złożenia dokumentów (deklaracji, korekt). Potwierdzeniem jest informacja na ePUAP, zwrotka z poczty lub druk potwierdzenia otrzymany w BOK podczas składania deklaracji.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności