Gmina Przeworno

Zakończenie sezonu turystycznego

Ocena 0/5

Grafika z informacją, że sezon turystyczny na wieży widokowej na Górze Gromnik się zakończył. Wieża ponownie będzie otwarta na wiosnę

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności